ruseng

Meie Tallinna kauplus on avatud iga päev, sealhulgas riigipühadel ja puhkepäevadel.

Järelmaks SVEA

Järelmaksuga saad vajalikud ostud teha kohe. Osta uus jalgratas, tööriist või mõni muu sinu jaoks vajalik ese järelmaksuga.
Nii saad kauba kohe kätte ning maksta saad selle eest hiljem osade kaupa.

Svea järelmaks on mugav ja soodne võimalus suurtemate ostude teostamiseks ning kulude hajutamiseks pikemale perioodile. Taotleda saavad nii eraisikud kui ka ettevõtted.
 

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS, Hallivanamehe 4, Tallinn, tel.nr +372 6 799 422, tegevusluba nr. FFA000064.
Tutvu finantsteenuse tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 25,99% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa €500, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, fikseeritud intress 14,5% jäägilt aastas, riskimarginal 0,2% kuus, lepingutasu €19,5. Järelmaksu tagasimaksete arv 24, tagasimaksete- ja kogusumma €630,45.

Miks valida Svea järelmaks?

  • Soodsad tingimused – Svea järelmaksu intress on 14.5% aastas, mis arvutatakse järelmaksu summa jäägilt.
  • Mugav ja kiire taotlemine – Svea järelmaksu saavad taotleda kõikide pankade kliendid. Taotluse täitmine võtab vaid mõne minuti.
  • Kiire vastus – Kohese positiivse otsuse saab taotleja juhul kui kõik nõutud tingimused on täidetud ning lisaandmete esitamise nõuet ei ole. Teistel juhtudel laekub vastus 15 minuti jooksul. Lisaandmete esitamisel ja juriidilistele isikutele vastame 2 tunni jooksul.

Svea järelmaksu saab taotleda toodetele, mille maksumus on 125-4500 €. Järelmaksu perioodiks saab valida vahemikus 3-48 kuud.

Tingimused eraisikutele

Taotlemiseks piisab 250€ netosissetulekust, mis on laekunud Teie kontole min 6 kuud. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigis kehtiva elamisloa alusel viibiv isik. Taotlejal ei tohi olla avatud maksehäireid ning viimasest suletud maksehäirest peab olema möödunud vähemalt 6 kuud.

Tingimused ettevõttele

Ettevõte peab olema tegutsenud vähemalt 12 kuud. Kui aktiivne tegevusperiood jääb alla 12 kuu, on vajalik käendus. Esitatud peavad olema kõik nõutud saabunud tähtajaga majandusaasta aruanded ning maksudeklaratsioonid.

Protsessist

Svea järelmaksu on võimalik taotleda nii A.V.S.K. OÜ esindustes kohapeal kui ka kodulehel www.avsk.ee.

Kui taotlejaks on ettevõtte, tuleb taotlusele lisada ka kuni kolme kuu vanuse seisuga bilansi ja kasumiaruande.

Eraisikute taotlustele, millel puudub konto väljavõtte nõue, vastame ööpäevaringselt. Konto väljavõtte esitamisel ning ettevõtetele vastame tööpäevadel 9.00 kuni 17.00.

Positiivse vastuse korral sõlmitakse esinduses kohapeal järelmaksu leping. Soovi korral saab lepingut allkirjastada ka digitaalselt.