ruseng

Meie Tallinna kauplus on avatud iga päev, sealhulgas riigipühadel ja puhkepäevadel.

Autovärvide segamine

DuPont autovärvid

HINNAKIRI:
1. Värvi panek aerosooli värvikoodi või -näidise alusel. Aerosool 400ml 16.-/tk
2. Centari 500 seeria. Akrüül värv (lahusti baasil), ilma lakita, pinnaka värv. 70.-/1L (miinimum kogus 100ml 7.-)
3. Centari 6000 seeria. Metallik värv (lahusti baasil) tuleb lakiga katta. 70.-/1L (miinimum kogus 100ml 7.-)
4. Centari 600 seeria (vedelam). Metallik värv (lahusti baasil) tuleb lakiga katta. 55.-/1L (miinimum kogus 100ml 5.50.-)
5. Centari 6000 seeria. Pärlmutter metallik värv (lahusti baasil) tuleb lakiga katta. 70.-/1L (miinimum kogus 100ml 6.50.-)
6. Centari 600 seeria (vedelam). Pärlmutter metallik värv (lahusti baasil) tuleb lakiga katta. 55.-/1L (miinimum kogus 100ml 5.50.-)

Värve saab siit tellida:

http://www.avsk.ee/est/tooted/autovarvide-segamine_681/

Pakume DuPont Refinish tehnoloogiatel põhinevaid lahendusi nii sõiduautode, veokite, busside kui ka muu transpordi ja masinate värvimiseks.

Centari® - suurte võimalustega kaasaegne orgaanilistel lahustitel põhinev värvisüsteem sõiduautode ja kergetranspordi kõrgekvaliteediliseks värvimiseks.
 

 

DuPont Centari® värvisüsteem


Lihtsa süsteemi saladus: kõik ühes värviriiulis 

Unikaalne DuPont Centari® värvisüsteem kombineerib võimaluste paljusust lihtsate lahendustega. Vaid ühe värviriiuli abil, kus on Centari® MasterTint® kontsentreeritud värvipastad ning komplekt sideaineid, saate te valmistada kõiki erinevaid värviseeriaid, mida vajate.

Valides vaid vajaliku sideaine ning kasutades üht ja seda sama komplekti värvipastasid, saate te nii 2K pinnavärvi kui 1K lakialuse baasvärvi.

Centari® MasterTint® kontsentreeritud värvipastad
Centari® süsteemi süda, MasterTint® kontsentreeritud värvipastad, katavad kogu värvigamma: metallikud, mitte-metallikud, pärlefekt- ja uusimad eriefektvärvid. Kontsentreeritud koostisega pastade kasutamine hoiab kokku aega ja materjali värvide toonimisel.

Tohutu värvitoonide valik
Centari® MasterTint® süsteemis saate luua rohkem kui 190.000 värvitooni. See number aga kasvab pidevalt, kuna DuPont’i värvilaborid töötavad pidevalt välja uusi retsepte, et rahuldada klientide vajadusi. Autotootjate poolt tulevikus turule toodavate uute värvitoonide retseptid saavad kiiresti kättesaadavaks ka Centari® MasterTint® süsteemi kasutajaile, võimaldades head toonitäpsust.

Säästa aega, raha ja loodust
Centari® Low Emission (ingl.k. madal emissioon) sideained on välja töötatud uue patenteeritud polümeertehnoloogia baasil. Uued Centari® sideained sisaldavad rohkem kuivainet ja vähem lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ) kui tavalised värvid. Low Emission värvid kuivavad kiiremini ja on parema katmisvõimega. Enamasti piisab katmiseks 1-1,5 kihist. See kombinatsioon hoiab kokku värvi ja suurendab toodangu läbilaset. Centari® Low Emission värvid on väga kõrge tootlikkusega ning madala lahustisisaldusega keskkonnasõbralikud tooted, vastates emissiooninõuetele enamus riikides.

Tõhusad tööriistad värvi leidmiseks
 

Traditsionaalsed vahendid
DuPont värvikataloogid: Ideaalne vahend leidmaks autotootja originaalvärvikoodi, -nime või DuPont retseptinumbrit. Värvid on jaotatud automarkide lõikes
aastate kaupa. Täiendatakse regulaarselt. 
Automotive Color Index (ACI): Värvikoodide kataloog (index), sisaldab autode ja mootorrataste värviinformatsiooni alfabeetilises järjestuses. Lisaks ka infot stange-, velje- ja interjöörivärvide kohta. Täiendatakse kvartaalselt.

Värvikaardid (Fan Deck): Värvinäidised on grupeeritud autode kaupa ning visualiseerivad originaalvärvi erinevaid toonivariante. Kaardid on värvitud DuPonti autovärviga silmas pidades parimat toonitäpsust. Täiendatakse kvartaalselt.

Imron Fleet Color Selector : veoautoseeria värvikaardid, üle 3000 tooni, sorteeritud toonide järgi.

RAL värvinäidised : sisaldab kõiki RAL süsteemi toone.

Arvutiseeritud vahendid
 

ColorQuick PRO®: Mugav ja kiire arvutiprogramm, kogu infoga kõigi värvikoodide, retseptide ja toodete kohta              ühel CD-l, mida uuendatakse kvartaalselt. Võimaldab tavalise Windows-PC ühendada elektronkaaluga ning segada kõiki värve ja alusmaterjale. Sisaldab ka valmistatud töösegude hinnaarvutust.

 
 

Personaalarvuti -   Elektronkaal -  Spektromeeter